poniedziałek, 4 marca 2013

Wiosenna kartka – torebeczkaKarteczka zrobiona na wyjeździe... Nie, niestety nie na Skrapowisku w Łodzi :-( Bardzo chciałam tam być, ale nałożył mi się akurat wyjazd służbowy do Wrocławia, więc kartkę kręciłam naprędce w wolniejszych chwilach :-) No i nie ma tego złego... Będąc we Wrocławiu mogłam odwiedzić jeden z moich najulubieńszych rękodzielniczych sklepów stacjonarnych. Sklep Kreateria lubię szczególnie za świetny wybór papierów do scrapbookingu, których przeglądanie zajmuje wieki, ale oczy mogą się nacieszyć za wszystkie czasy. Potem jeszcze trzeba stoczyć walkę wewnętrzną ze sobą oraz zawartością swego portfela, bo kupić by się chciało wszystko!

A moja wrocławska kartka wygląda tak:Pracę zgłaszam na wyzwanie Craftowego Ogródka: 
#2 Wyzwanie Tematyczne: Motyle

Aktualne wyzwanie
  

Chciałabym ją również zgłosić na najnowsze wiosenne wyzwanie Szuflady. Chociaż trochę się łamię, bo nie potrafię ocenić czy użyte papiery są bardziej zielone czy turkusowe/niebieskie...
Pracę zgłaszam, ale absolutnie nie chcę naciągać żadnych zasad, więc jeśli Szufladowy Team stwierdzi, że się nie nadaje, to przyjmuję werdykt z pokorą :-) 


Miłego tygodnia wiosennego wszystkim (mam nadzieję, że te pozytywne prognozy rzeczywiście się sprawdzą)!!!

    


  

2 komentarze:

  1. Świetna kartka :-) i jak dużo motylków! Genialny pomysł :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Pomysłowe i urocze:)
    Dziękuję za udział w Craftowym Ogródku i zapraszamy częściej do nas!

    OdpowiedzUsuń

Ślicznie dziękuję za wizytę :-)
Pozdrawiam serdecznie!